Ciekawostki na temat bloga

Jeden post reklamowy dla blogera prowadzącego bloga na Instagramie, który ma milion obserwujących, może kosztować od 2 000 do 4 000 zł. Koszt każdego postu będzie się różnił w zależności od zaangażowania odbiorców i niszy. Baner reklamowy umieszczony na stronie głównej witryny o dużym natężeniu ruchu również może kosztować setki tysięcy rubli miesięcznie. Przyjrzyjmy się bliżej wielu sposobom zarabiania na blogu.

TOP 10 sposobów na zarabianie pieniędzy na blogu

Programy partnerskie mogą zwiększyć sprzedaż. Sprzedaż produktów i usług za pośrednictwem programów partnerskich to najłatwiejszy i najbardziej efektywny sposób zarabiania pieniędzy dla początkujących. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o programach partnerskich, znajdziesz w mojej osobnej sekcji. W skrócie, istota monetyzacji polega na tym, że polecasz produkt (lub link) innym ludziom, a oni w niego klikają. Następnie kupują go. Ty otrzymujesz prowizję. Ta sama zasada obowiązuje w marketingu sieciowym. Możesz promować swoje produkty za pomocą artykułów na blogu i tworzyć zespół z polecającymi partnerami. Powiedzmy, że napisałeś artykuł na temat „jak schudnąć”, a następnie w jednym akapicie po prostu stwierdziłeś, że wypróbowałeś ten płatny program odchudzający. Opowiedz nam o kursie, w którym brałeś udział. Podobnie z towarami.

Oto kilka przykładów z moich artykułów, w których produkty były promowane za pomocą linków afiliacyjnych.

  • Jak wybrać tablicę magnetyczną?
  • Jak wybrać odpowiedni power bank na podróż
  • Recenzja kursu „Osobisty asystent infobiznesmena”

Programy afiliacyjne nie przyniosą takich samych rezultatów początkującemu blogerowi z bardzo małym ruchem na blogu. Chyba że sam jesteś autorem swoich produktów.

Sprzedaż produktów i usług

Sprzedawanie swoich towarów i usług komuś innemu to drugi najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy. Blog to świetny sposób, aby zaprezentować swoją wiedzę, znaleźć klientów i opowiedzieć o swoim produkcie. Profesjonaliści mogą nie tylko sprzedawać swoje sesje i konsultacje, ale także tworzyć produkty informacyjne, kursy, książki i uczyć innych o swoim zawodzie. Każdy może zarabiać pieniądze w Internecie, sprzedając swoją wiedzę i doświadczenie. Po skutecznym wypromowaniu swojego bloga, aby przyciągnąć dziesiątki klientów, możesz zlecić to zadanie innym. Możesz również zatrudnić ekspertów, autorów, którzy wykonają pracę w Twoim imieniu. Będą oni otrzymywać wynagrodzenie lub procent od zysków.

zso17
Author: zso17

Ciekawostki na temat bloga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń na górę