Możliwe opcje reklamy na blogu

Banery można rysować i instalować samodzielnie lub można zautomatyzować ten proces za pomocą specjalnych skryptów i usług. Można również tworzyć banery i dodawać do nich linki partnerskie, tak jak ja to robię na tym blogu. Znajdują się one w artykułach lub na prawym pasku bocznym. Bloki linków i linie reklamowe. Linie reklamowe i bloki reklamowe to kolejny rodzaj reklam, które możesz sprzedawać na swojej stronie internetowej. Do tej pory znam tylko jeden serwis. Kiedyś istniał taki skrypt. Od tego czasu został on usunięty ze sprzedaży.

Branding forma reklamy

Branding to najbardziej kosztowny rodzaj reklamy, jaki można zamieścić. Jest on ukryty w tle strony, więc trudno go przeoczyć. Rzadko można go znaleźć na blogach, zwłaszcza na stronach komercyjnych.

Wiele osób widziało tło strony w postaci zdjęcia. To jest branding. Reklamuje się tam różne filmy. W sekcji „Reklama na stronie” można zobaczyć, że koszt brandingu wynosi 250 zł od osoby za jedną kategorię.W drugiej – łącznie 300 zł.

Umieszczanie materiałów reklamowych (reklama bezpośrednia).

Jest to bardzo popularna metoda monetyzacji blogów. Dostaję wiele ofert recenzowania firm, programów, usług i projektów. Za pieniądze. Reklamodawcy mogą kontaktować się ze mną bezpośrednio za pośrednictwem sieci społecznościowych i poczty elektronicznej. Po omówieniu warunków wysyłają do mnie płatność, a ja piszę artykuł. Możliwość sprzedaży powierzchni reklamowej do artykułów
Możesz sprzedać te same banery lub napisać 1-2 akapity o produkcie, jeśli już wcześniej opublikowałeś artykuły na temat wyszukiwanych haseł związanych z określonymi zapytaniami.

Sprzedaż linków indeksujących

Linki wychodzące to popularny sposób na zarabianie pieniędzy przez blogerów. Ta metoda nie jest dla Ciebie, jeśli nie masz dobrego zrozumienia optymalizacji lub nie wiesz, ile linków potrzebujesz do swojej witryny. Najważniejsze jest to, że wyszukiwarki będą wyżej oceniać Twoją witrynę, jeśli będzie do niej linkować więcej stron. Firmy zapłacą za umieszczenie linku do Twojego zasobu. Dlatego właśnie istnieją specjalne giełdy linków. W innym artykule pokażę Ci, jak je kupować i sprzedawać.

zso17
Author: zso17

Możliwe opcje reklamy na blogu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń na górę