Reklamy na blogu jakie dodać?

Miejsce na reklamę na blogu, jakie najlepsze?

Umieszczanie różnego rodzaju reklam na blogach nie jest zbyt opłacalne. Możesz uzyskać pasywny dochód ze swojej witryny, przyciągając 1 000 odwiedzających dziennie. Już teraz za pośrednictwem programów partnerskich na takiej stronie można zarobić od 15 do 20 tysięcy miesięcznie. Wymierna różnica. Przeanalizujemy rodzaje reklam, które są wyświetlane na blogu.

Reklama kontekstowa (targetowana). Reklama kontekstowa jest najczęściej spotykana na stronach internetowych. Zarobek za kliknięcie jest naliczany w momencie kliknięcia reklamy przez odwiedzającego. Pieniądze są przelewane na osobiste konto sieci reklamowej. Są one najbardziej pożądane:

  • Taboola – siec reklamowa
  • Google AdSense – sieć reklamowa Google.
  • Amazon
  • Ceno

Zarejestruj się w nich, aby zacząć zarabiać.

Reklama kontekstowa i reklama teaserowa są prawie identyczne, ale reklamy są mniej asertywne. W języku angielskim słowo „teaser” tłumaczy się jako „wabik”. Reklamy teaserowe służą do przyciągania odwiedzających do witryny. Czasami wyglądają one dość szokująco. Za kliknięcie reklamy wymagana jest płatność.

Zarejestruj się, a otrzymasz kod, który pozwala wyświetlać reklamy na blogach, instalować i zarabiać.

1. Wykorzystaj sieć reklamową do reklamy banerowej i zarabiaj za kliknięcie Reklama banerowa jest możliwa dzięki specjalnym sieciom reklamowym.

2. Sprzedawaj banery bezpośrednio – codziennie lub co miesiąc. Będzie to możliwe tylko w przypadku dużej frekwencji. Banery będą kupowane tylko wtedy, gdy będą opłacalne.

zso17
Author: zso17

Reklamy na blogu jakie dodać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń na górę